ZOZO
OFERTE ADMIN! Zozo
ZOZO
OFERTE ADMIN! Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 OFERTE ADMIN!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

OFERTE ADMIN! Empty
MesajSubiect: OFERTE ADMIN!   OFERTE ADMIN! I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 5:27 pm

Co owner! 5 euro! 2 luni! sau 200 de redirectionati pe zii timp de 5 ore!
God! 4 euro! 2 luni! sau 200 de redirectionati pe zii timp de 5 ore
Semi-God! 3,5 euro! 2 luni! sau 180 de redirectionati! 4 ore pe zii!
Super-moderator! 3 euro! 2 luni! sau!150 de redirectionati 3,5 ore pe zii!
Modereator! 2,5 euro! 2 luni! sau! 130 de redirectionati pe zii 3 ore pe zii!
Administrator! 2 euro! 3 luni! sau 100 de redirectionati 3 ore pe zii!
Helper 1 euro! 2 luni! sau 50 de redirecte pe zii! 1 ora!
Slot! 25 de redirecte! pe zii timp de 2 ore!fara cererE! primesti direct! Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
SKorpion
Membru
Membru
SKorpion


Mesaje : 130
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 35
Localizare : ARad

OFERTE ADMIN! Empty
MesajSubiect: RE::::   OFERTE ADMIN! I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:41 am

Mi se pare corect aceste preturi;)...........
Sus In jos
sPuNn#__z3x
Membru
Membru
sPuNn#__z3x


Mesaje : 5
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 29
Localizare : RoMaN

OFERTE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: OFERTE ADMIN!   OFERTE ADMIN! I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:34 am

este corect ...aveti grija cum faceti sa acepte astia care vor;)
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

OFERTE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: OFERTE ADMIN!   OFERTE ADMIN! I_icon_minitimeVin Feb 25, 2011 1:45 pm

in primul rand nush cine *** esti tu in al doilea rand dak u crezi ca sunt codati adminii spunemi care fa o cerere la retrogradari ceva nu sta cu mainile in san ca asa nu rezolvi nimic si cei cu circu asta crezi ca asa cei ce sunt "codati" o sa ridice mana si o sa zica da eu sunt scoatemi adminu! :-? doar nu crezi ca vii aici si faci ce vrei u din noi nu? in al treilea rand nimeni nu teo jignit nimeni nu are nimic cu tine este doar parerea ta si probabil si a altor playeri dar sa vii aici pe forum sa faci 3x post sa ne jugnesti sa injuri sa faci un asemenea circ pana si amenintari...te intreb cine iti da dreptul asta copile?! dak u nu stii sa joci cs si te oftici lasai pe altii sa se joace nu te baga u ca musca in lapte sa ne strici noua pofta da?
si in legatura cu pretul nimeni nu e oblicat sa vina aici sa plateasca pt a avea cine stie ce grad.
si te asigur ca toti adminii care au fost prini codati au fost suspendati unii au primit pana si ban pe sv pana si eu am fost verificat sa se vada dak nu am cod sau alte scripturi ilegale cine stie ce va mai trece voua prin cap si ma rog ...dar totusi eu nu cred ca sunt doua servere degeaba al doilea sv sa deschis nu de multi si e aproape full chiar dak in multe momente sv cel mic e dat uitarii dar asta nu te priveste pe tine da? u esti decat un player nu esti nimic pt noi nu aveti dreptul sa ne jigniti da? cum nici noi nu avem dreptul acesta asupra voastra nici voi nul aveti asupra noastra si totusi dc sa nu mai existe zozo? aici e o comunitate bine organizata si bazata pe incredere si prietenie.Multumesc


Respect.jacky;x
Sus In jos
Continut sponsorizat





OFERTE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: OFERTE ADMIN!   OFERTE ADMIN! I_icon_minitime

Sus In jos
 
OFERTE ADMIN!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Server :: Server WAR-
Mergi direct la: