ZOZO
Reclamatie pentru admini Zozo
ZOZO
Reclamatie pentru admini Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 Reclamatie pentru admini

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mirciu
Membru
Membru
Mirciu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj

Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: Reclamatie pentru admini   Reclamatie pentru admini I_icon_minitimeDum Ian 16, 2011 11:10 pm

In primul rand am facut acest topic special pentru domnul tyby asa zis admin de 2 zile care habar nu are de comenzi si cu ce sa mananca un admin... nu este o insulta asa e el si trebuie sa fii prost sa nu iti dai seama cat ii poate duce capu.. am primit gag dintr-o chestie banala nici nu am intrat bine si am salutat si am luat gag pentru ca el si-o adus aminte dintr-o zi ca i-am zis odata cand nu era admin SA TACA si sa joace cs. dupa sa trezit alt rafa ca eu l-am injurat in alta zi si ca eu noaptea foloseam coduri acuzatii aiurea aruncate de la nimeni ! atunci noaptea am jucat cu BMW parca e admin.. nu a zis el nimik ei tre sa comenteze... ASTIA SUFERA de admin te injura vb urat cu tine si dupa tu cand le raspunzi la fel ori primesti gag ori primesti kick/ban! oricum nu vreau raspuns de la Ooo't sau cum il cheama pentru ca el mereu ii ia apararea lu tyby si m-am lamurit si cu el. ! trebuie sa fie cineva serios p'aici.

Numa Bine ! Mirciu
Sus In jos
http://www.mirciu.com
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru admini   Reclamatie pentru admini I_icon_minitimeLun Ian 17, 2011 2:27 pm

in primul rand Ooo*t sau cum ii zici u este own aici si el va lua cuvantul fiecaruia..in al doilea rand este oOo*T asa zisul Tavi ...in am treilea rand reclamatie pt tiby a mai fost postata pe forum odata...in al patrulea rand u pe langa ca nu ai postat corect nu aduci niciun fel de dovezi...in al cincilea rand dupa cum am mai spus tiby poate ca este asa cum zici u dar decand are admin te asigur ca a progresat mult poate totusi merita pt inceput un helper pt a invata mai intai comenzile de baza dar asta a fost alegerea Ownerului oOo*T>Tavi ! asa ca te asteptam dupa ce vei aduce si dovezi iar cererea ta va avea putina simtire...pana atunci multumim ca teai inregistrat pe forum...dak ai facuto...
Sus In jos
Mirciu
Membru
Membru
Mirciu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj

Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru admini   Reclamatie pentru admini I_icon_minitimeLun Ian 17, 2011 10:42 pm

jacky man dovezile mele sunte admini SKorpion si BMW ... am inteles ca e admin nou...ok nu am nik cu asta da sa stea pe curu lui nu sa tot agite lumea... in seara aia pana la urma a luat ban tiby... oricum sper ca i-ati atras macar atentia... eu nu vreau decat sa ma joc nu sa ma cert... Numa bine!

PS: Nu stiam ca oOo*T e owner... GL & HF
Sus In jos
http://www.mirciu.com
Mirciu
Membru
Membru
Mirciu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj

Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru admini   Reclamatie pentru admini I_icon_minitimeLun Ian 17, 2011 11:28 pm

Reclamatie pentru admini Mdao



si dupaia daca il injur tot eu is de vina.... deci e un server foarte oke... dar daca si-ar face treaba admini si nu ar mai fi copii ca asta ar fii beton...

si normal dupa poza asta tot eu am luat gag.... :-j
Sus In jos
http://www.mirciu.com
SKorpion
Membru
Membru
SKorpion


Mesaje : 130
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 35
Localizare : ARad

Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: RE::::   Reclamatie pentru admini I_icon_minitimeMar Ian 18, 2011 12:01 am

Stiu fazele stai lin ca tybi ramane fara admin.........nu ai ce sa ii ceri:|
affraid affraid affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru admini   Reclamatie pentru admini I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie pentru admini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Discutii libere-
Mergi direct la: