ZOZO
redirecte contorizate - Pagina 2 Zozo
ZOZO
redirecte contorizate - Pagina 2 Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 redirecte contorizate

In jos 
+4
SKorpion
bmw
ZoZo | Tavi
eu_alex
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 5:46 pm

k
Sus In jos
styx
Membru
Membru



Mesaje : 35
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : vaslui

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 8:47 am

lol! ce ziki wa
nam fost admin =))))))))))) am fost wa stai calm ca am mai zis ca nu vreau admin pe zozo iam ziz si lui zozzzzo dute si te impusca daka vrei iti dau pe mess svr care am dost admin =)))) sa te convingi Very Happy Very Happy Very Happy iauzi la el intreaba pe Zappacitu ca el imi zikea tot timpu cum dei pacalesc pe ownari demi da admin =))))) lol! lol! sau tu ziki ca ew tin red zi de zi pt ca vreau admin lol! nu wa ew tin red ca am dost admin si pe zozo si unu ca tavi ma tinut la helper o gramada de timp si tu teai gandit bne wa ca care vrea admin co ownar 5 euro si 250 de red poi cne are wa pc de 500 de cai putere abi abia tin toti admini pana in 50 de red aprinse si nu prea am vazut atata de multe red doar de la 20-25
si aia care tin asa sunt doar vreo 3sau 4 =)))) altu mai bne deacu cand ma enervezi tre sa dau o flecma pe monitor ca sa am de unde sao sterg Basketball cheers cheers cheers
Sus In jos
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:22 am

Bah da ce limbaj de tara ai din pacate zapacitu nu a zis bine cum iei u admin ca pe mine nu ma pakalesti aia e rau:) si la mine ai stat 1 sapt helper si gata vruiai marire nu se poate baiatu;) eu stateam cate 2 luni pe helper si tineam la redirecte de imi sareau capacele si deabi primeam o marire......Wink
Sus In jos
styx
Membru
Membru



Mesaje : 35
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : vaslui

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:26 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing dute wa si te plimba hai pa
Sus In jos
Cata
Membru
Membru



Mesaje : 8
Data de inscriere : 13/12/2010

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:12 am

crezii ca sufarr ca ai plekat u Sad =)))
Sus In jos
SKorpion
Membru
Membru
SKorpion


Mesaje : 130
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 35
Localizare : ARad

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: RE::::   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:52 pm

Styx stai lin ca nu ai nic o tr cu adminu...........cica o fost admin ca nu am eu degete la maine si picioare:))....copilash stai calm ma ca nu ai u ani de sc catzi am eu de cs...si mai dute pe sv mari si vezi cum se da adminu/.........acuma insa majoritatea dau admin numa pe redirecte....si asta cu topu e pe toate sv mari..ins ca u nu ai jucat cs nu ma pe sv de care nu o auzit nim........asa ca nu iti mai da cu parerea
Sus In jos
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 7:56 pm

ms ca m-ai acompaniat si u cata si skorpion Smile prietenul se cunoaste la nevoie=))
Sus In jos
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:40 am

Bha styx vad ca ne purtai ghinion pe sv:X dar cum ai plekat cum sa umplut sv:X
Sus In jos
SKorpion
Membru
Membru
SKorpion


Mesaje : 130
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 35
Localizare : ARad

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: RE::::   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:16 am

Cp Tavi;)...................eu unu nu am nick cu styx asta.....dar saracu nu stie ce vb...adika nu are habar dsp ce vb............nu imi plake abureala la careva...........
Sus In jos
ZoZo | Tavi
Admin
Admin
ZoZo | Tavi


Mesaje : 474
Data de inscriere : 04/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Balcesti-Valcea

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Ian 03, 2011 12:05 am

Daca nu incepetii sa tinetii redirectee aveti remove s-a inteles?
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Ian 03, 2011 1:20 pm

am...in legatura cu tinerea redirectelor as vrea sami cer scuze...nam tinut cateva zile pt ca am avut probleme cu claculatorul si nam putut dar va asigur ca deacum inainte nu se va mai intampla(decat cu motive serioase).

Multumesc.Respect
Sus In jos
Continut sponsorizat





redirecte contorizate - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: redirecte contorizate   redirecte contorizate - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
redirecte contorizate
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Redirecte-
Mergi direct la: