ZOZO
Cerere Admin : k1N.z Zozo
ZOZO
Cerere Admin : k1N.z Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 Cerere Admin : k1N.z

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
k1N.z
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 2
Data de inscriere : 08/04/2011

Cerere Admin : k1N.z Empty
MesajSubiect: Cerere Admin : k1N.z   Cerere Admin : k1N.z I_icon_minitimeVin Apr 08, 2011 5:52 pm

Nume: k1N.z
Experienta: Buna Wink
Detinator steam: Nu (Joc defeault)
Redirecte: 500 tin (1. Am pc cam varza/2. Sa nu fac nici lag)
Grad cerut : Admin sa fie Smile (GooD/AdministratoR..)
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

Cerere Admin : k1N.z Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin : k1N.z   Cerere Admin : k1N.z I_icon_minitimeVin Apr 08, 2011 9:20 pm

stii ai spus acolo ca tii 500 de red... da si ca ai un pc varza...cum se face?Smile si nici nu faci lag?Smile) eu am pc bun si la 500 de red creca imi da eroare nici nam incercat inca da mananca faorte mult sigur vei avea lag da ma rog fpatul ca joci default nu inseamna ca nu ai steam cand zici ca nai steam inseamna ca joci pe valve dar in fine sa revenim...cererea trebuiesa fie facut ala admin zone la cereri si + ca u nush ai helper? parca team mai vazut pe sv da nu cred ca ai dak nai tre sa pui cerere la helper nu poti sarii asa sus dintro data..oricum bafta
Sus In jos
ShooT
Membru
Membru
ShooT


Mesaje : 11
Data de inscriere : 28/03/2011

Cerere Admin : k1N.z Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin : k1N.z   Cerere Admin : k1N.z I_icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:50 pm

pro la helper
Sus In jos
eu_alex
Admin
Admin
eu_alex


Mesaje : 238
Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 35
Localizare : brasov

Cerere Admin : k1N.z Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin : k1N.z   Cerere Admin : k1N.z I_icon_minitimeMier Apr 20, 2011 2:21 am

ce cauta cererea aici? CONTRA un mare minus pt administratorii acestui forum. cand m-am ocupat eu de el nu era asa ceva..v-am lasat sa va ocupati si nu vad interes din partea voastra.mai mult interes sau plecati in alta parte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin : k1N.z Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin : k1N.z   Cerere Admin : k1N.z I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin : k1N.z
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Server :: Server OFICIAL-
Mergi direct la: