ZOZO
Reclamatie admin trist.. :( Zozo
ZOZO
Reclamatie admin trist.. :( Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 Reclamatie admin trist.. :(

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
poSedaaT
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 3
Data de inscriere : 12/04/2011

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 3:59 pm

Mi-o dat de 2 ori blind Zozo | Tavi iar apoi quit din cs. Cica sunt codat pe steam Sad. Dovezi n`am, dar poate imi da el o explicatie sau staffu vostru isi alege playerii ? Jucatzi numai cu cei mai slabi asha incat sa paretzi buni ?
P.S. Numa bine si nu mai face figuri din alea Tavi ca`s codat fara dovezi, cand jucam cs tu poate inca nu mergeai la scoala..
Sus In jos
Buaa -.-
Membru
Membru



Mesaje : 53
Data de inscriere : 31/01/2011

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeMar Apr 12, 2011 9:33 pm

Smile) ce reclamatie Smile) si imi pare rau cati dau acest raspuns trist:)) e sv lu tavi-=)))
Sus In jos
poSedaaT
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 3
Data de inscriere : 12/04/2011

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeMier Apr 13, 2011 1:52 pm

Crede`ma ca nu`mi pasa, sa`si faca lumea o impresie despre el.. ce fel de owner tine svu. Sal si spor ! o.O
Sus In jos
eu_alex
Admin
Admin
eu_alex


Mesaje : 238
Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 35
Localizare : brasov

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeMier Apr 20, 2011 2:17 am

in urma reclamatiilor numeroase tavi va primi 2-3 perechi de palme si i se va scoate adminul...cum iti permiti mah...il jignesti pe posedat....probabil nu si-a dat seama baiatu ca nu ai voie cu wall si aim pe serverul nostru...eu zic sa ii cedezi lui postul de owner...poate se descurca el mai bine. cat tupeu pe unii Smile)
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:33 am

Smile) asta a fost buna mai alex:)) dar te rog posedat ca pe viitor sa vii si cu dovezi ca altfel reclamatia nu-ti va fii luata in serios
Sus In jos
poSedaaT
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 3
Data de inscriere : 12/04/2011

Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 11:53 pm

poftim dovada . Alceva ce ? Pozele care mi le`o facut cand cik aveam wall si i le`am dat de`o zis ca`s curat nu le am :-s

https://2img.net/r/ihimizer/i/dedust20001ig.png/

@ eu_alex: Mersi ca te bagi in seama, da` de data asta nu trebuia. Paste Fericit ! :*
Si nu mai incerca sa faci caterica ca nutzi iese, macar fitzi seriosi daca tot aveti sv si nu datzi ban aiurea oricare ar fi owner.
Asta`i nasol, in ziua de azi oricine e smecher pe internet; oare ati face voi caterinca seara`n Ferentari ?

P.s; N`o luati in nume de rau.
Salut si bafta in tot ce va doriti ! Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin trist.. :( Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin trist.. :(   Reclamatie admin trist.. :( I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie admin trist.. :(
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Server :: Server OFICIAL-
Mergi direct la: