ZOZO
reclamatie nvid1a Zozo
ZOZO
reclamatie nvid1a Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 reclamatie nvid1a

In jos 
+3
nVidIa
green_guy
bmw
7 participanți
AutorMesaj
bmw
Membru
Membru



Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:34 am

a injurat toti playerii care erau pe sv si iam zs sa nu mai injure si m-a injurat si mia dat ban 10 min
dupa 10 min intru il intreb dc da ban :zc ca nu el ca cica un prieten si i-am zs dc ia dat ban lu green_guy zc ca nu el bineinteles tot prietenul lui a data si dupa imi da iar ban 199999 min
eu unul zc ca nu merita sa aibe admin ca sa isi bata el joc de playeri.si sa imi scoti si mie banu tavi cand intri.salut.
Sus In jos
green_guy
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/04/2011

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:41 am

Si nu numai. Am primit destroy de 4 ori. si ban perm.. Am poze de la ultima data, cand ia dat ban lu bmw, nam putut sa fac poza la toata conversatia din cauza la destroy. oricum, parerea mea,:
PRO RETROGRADARE nVidIa.
Sus In jos
bmw
Membru
Membru



Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:46 am

io nush unde se salveaza pozele fcte cu print ca le am pe toate:((
Sus In jos
bmw
Membru
Membru



Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 2:15 am

nVidIa : te-ai intors ba
[CmZ^]BmW : dc dai ma ban?
nVidIa : eu?
nVidIa : ce ai ba
[CmZ^]BmW : da
nVidIa : cum sa iti dau eu ba
nVidIa : acum doar ce am intrat
nVidIa : Smile
[CmZ^]BmW : o sa ii zc lu tavi si vz tu caare da ban la urma
bblw0w : ce zice ala nvidia
nVidIa : ba esti nesimtit
bblw0w : ba in mortii matii
bblw0w : team injurat pana acuma
bblw0w : Smile
[CmZ^]BmW : sa mori tu prefacutu drq ce esti
nVidIa : ba nu ma mai sfida ca iei ban acum
[XCESS]: nVidIa: Gag jucatorul [CmZ^]BmW pentru [1] minut(e). Motiv: gata
Kicked by Console: "motiv.pentru.gag!! (banned for 10 min)"Kicked :"motiv.pentru.gag!! (banned for 10 min)
[CmZ^]BmW : si nu miai dat tu nu?
*DEAD* nVidIa : ba frate
*DEAD* nVidIa : mai este un prieten la mine
*DEAD* nVidIa : Neutral
*DEAD* nVidIa : esti prost
*DEAD* nVidIa : cum mama drq sa dau eu ban
[CmZ^]BmW : asa si ce daca treb sa si bata jok de playeri
nVidIa : ba frate
*DEAD* nVidIa : eu nu am nimiec cu tine
*DEAD* nVidIa : chiar eu insunmi ma duc la tavi si zic tot
[CmZ^]BmW : io am prim ban nu tu asa ca taci
*DEAD* nVidIa : asa
*DEAD* nVidIa : si mai primesti si acum
Kicked by Console: "MORTII.MATIIIII (banned for 1999999 min)"
Kicked :"MORTII.MATIIIII (banned for 1999999 min)

asta era inainte de a imi da nvid1a ban de 2 ori sper ca e o dovada destul de buna pt ai scoate adminu.

[CmZ^]BmW : ba nvidia twerm cu injuratu
nVidIa : tu ce mm vrei ba
nVidIa : fmm si tie cristiano
*DEAD* nVidIa : scoate lagu fmm
(ADMIN) nVidIa : tu ce cenzura mati comentezi la mine ba
(ADMIN) nVidIa : cacatule
*DEAD* [CmZ^]BmW : ba nvidia da mai taci drq odata ca ma scoti din sarite
(ADMIN) nVidIa : taci in X*X**X
*DEAD* bblw0w : bmw iti zic io sa nu te pui cu nvidia:))
*ALIVE* nVidIa : Taci in biserica matiii
*DEAD* [CmZ^]BmW : o sa mai ai admin cand mioi vedea io ceafa
*DEAD* bblw0w : auzi nvidia ca ii zice lu tavi=]]
*DEAD* tytyshor : Smile)
*DEAD* nVidIa : pupincurist de owner bagameas cenzura in toata mata
*DEAD* [CmZ^]BmW : mai repeta odata
*DEAD* nVidIa : daca mai ziceti ceva ban la amandoi
*DEAD* green_guy : bmw fa poza la chat
*DEAD* nVidIa : casa mamii voastre
[CmZ^]BmW : bn fraiere mai vedem noi
nVidIa : ba estu frate cu mine?
nVidIa : ten castelu' ma'ti
nVidIa : ce rasa matii vrei si tu ma ?
*ALIVE* nVidIa : ba taceti ca va cenzura tot netu X(
*DEAD* bblw0w : crezi ca daca ai admin poti face ce vrei
*ALIVE* nVidIa : da/
nVidIa : FUTUTI RASA MATI
green_guy : e. iote ca maine dimineata nul mai ai
ADMIN nVidIa: ban green_guy permanently
*DEAD* nVidIa : bmw mai comentezi?
*DEAD* nVidIa : X(
(ADMIN) nVidIa : mai comentezi baaa
[CmZ^]BmW : ma da ti sa pus asa pata dintr o data?

trebuia sa le pun invers dar eram prea nervos sper sa ma intelegi
cu respect bmw!
Sus In jos
nVidIa
Membru
Membru
nVidIa


Mesaje : 13
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Vanju-Mare

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 3:11 am

bmw a scris:
io nush unde se salveaza pozele fcte cu print ca le am pe toate:((

Tu iti dai seama ce ai zis aici =)).Se vede ca esti noob Wink
Sus In jos
green_guy
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/04/2011

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:54 am

nVidIa a scris:
bmw a scris:
io nush unde se salveaza pozele fcte cu print ca le am pe toate:((

Tu iti dai seama ce ai zis aici =)).Se vede ca esti noob Wink

Eu tot ce am inteles din discutie e ca te comporti imatur, limbaj indecent fata de niste oameni, care nu ti-au facut nimica (doar care te-au omorat), dai destroy, fara motiv, din placere, dai ban pentru ca esti omorat in continuare, iti ajuti prietenul "nekk666" sa ma omoare, cu blind, dai ban fiindca un alt admin te intreaba ceva.
In concluzie, nu asa se comporta un admin normal => RETROGRADARE
Sus In jos
BlueForEver
Membru
Membru



Mesaje : 62
Data de inscriere : 21/12/2010

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 11:22 am

*DEAD* nVidIa : ba
death taci in rasa mati X(


[XCESS]: nVidIa: Gag jucatorul DeAtH^AnGeL pentru [3]
minut(e). Motiv: mai.taci


ADMIN nVidIa: ban DeAtH^AnGeL (reason: am.luat.ca.am.fututo.pe.mata)


Astazi Death Angel a fost injurat, i-a fost dat Gag pe degeaba si un ban cu motiv extrem de vulgar degeaba...Death Angel a spus ca a fost prin de Tavi pe alt server si a luat remove, iar nvidia a luat aceste decizii. Nu e deloc normal cum a procedat, trebuie atentionat in cel mai rau caz, cu toate ca Death nu a spus nimic. Cum zice si bmw si green_guy, nu are un comportament demn de un admin, cu limbaj vulgar si altele...In concluzie, zic sa i se suspende adminul sau sa i se scoate definitiv.


Respect, Blue!
Sus In jos
nVidIa
Membru
Membru
nVidIa


Mesaje : 13
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Vanju-Mare

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 11:35 am

Ba tu esti tembel rau de tot sa mor eu daca te mint Neutral.Nu va uitati in *** la voi ca sunteti niste copii retardati care pierd timpul in fata pc-ului.Neutral Retarzilor.
Daca imi scoate adminu voi veti avea belea cu mine f**** la toti care mi-ai facut reclamatie: ip-urile voastre le am,o sa ne auzim cand o sa vina 3 masini in fata casei voastre Neutral.Dupa ma puteti reclama si la Barack Obamma Wink,ca mi se rupe de niste ratati ca voi.

A...uitasem.un player pe nume eXe | Chelu ;x ... a zis in felul urmator:

*DEAD* eXe | Chelu ;x : 2 sec ca crec e on tavi pe mnes 2 sec in cristosu mati

Nu permit la nimeni sa ma injure in felul asta,doar celor care ii cunosc si ma inteleg bine cu ei,nu la niste pisati ca voi f***** mamele voastre in p***a.

Death sa zic si ceva pentru tine: Tu ai gura cam mare pe server,poate ti-o voi inchide,tie urat cu dintii in gura? Tu ala care ziceai ca esti un mare boss in adminare servere,ca tu daca ai fi admin ai avea grija de toti codatii si le-ai da gag la cei care injura,esti un RATAT cu diploma. Cum iti permiti tu sa zici asa ceva pe un server in care sunt admin pe el? Tu vezeti de treaba ta f*m. Ca e vai de tine daca aflu cine esti,nu conteaza de unde esti dar tot aflu,simplu aflare ip adress Wink.Si sa vedem cine e smecher atunci.

Pentru toti cei care ma vor reclama acum va zic cenzurat si pe direct!!

Sa imi sugeti cenzura de martalogii pulii mele,futuva neamu in gura de ratati ce sunteti.


Atat am avut de zis pe ziua de azi Wink.

Cu stima,
"Tata al vostru nVidIa"
Sus In jos
EuDoru
Membru
Membru



Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/04/2011

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Fanera1d3n   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 12:24 pm

Deci in primur rand vreau sa va salut cu respect.
In al doilea rand vreau sa va aduk la cunostinta ceea ce sa intamplat mai exact in ziua cu nVidia si cu [CmZ^]BmW ca eram si eu on pe server si consider ca am acelas drept sa pot face un comentariu.
Sa incepem.....bmw in primul rand daca nu stii unde se salveaza un print eu consider ca nu ai ce cauta pe un server de counter-strike pentru ca nu poti sa faci dovada la ceea ce iti cer admini.
Mai exact in accea zii tu ai facut BL ca eram si eu de fata si ca nvidia tzia dat ban 10 min trebuia sa fii mandru ca mai potzi juca pe acest server............ca daca eram eu admin crede ma ca iti dadeam ban permanent .Ma consider un om echilibrat si cu o gandire limpede de accea cer daca se poate ownerului sa nu i stearga adminul lui nvidia pentru ca ceea ce a facut a fost exact ceea ce creti viu la regulament . Va Multumesc !!!!!!!!
Sus In jos
green_guy
Membru nou
Membru nou



Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/04/2011

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 2:16 pm

EuDoru a scris:
Deci in primur rand vreau sa va salut cu respect.
In al doilea rand vreau sa va aduk la cunostinta ceea ce sa intamplat mai exact in ziua cu nVidia si cu [CmZ^]BmW ca eram si eu on pe server si consider ca am acelas drept sa pot face un comentariu.
Sa incepem.....bmw in primul rand daca nu stii unde se salveaza un print eu consider ca nu ai ce cauta pe un server de counter-strike pentru ca nu poti sa faci dovada la ceea ce iti cer admini.
Mai exact in accea zii tu ai facut BL ca eram si eu de fata si ca nvidia tzia dat ban 10 min trebuia sa fii mandru ca mai potzi juca pe acest server............ca daca eram eu admin crede ma ca iti dadeam ban permanent .Ma consider un om echilibrat si cu o gandire limpede de accea cer daca se poate ownerului sa nu i stearga adminul lui nvidia pentru ca ceea ce a facut a fost exact ceea ce creti viu la regulament . Va Multumesc !!!!!!!!

?! Nu a fost deloc asa. bmw a fost linistit, ia zis sa faca liniste lu nvidia ca ma injura, nvidia sa bagat pe el, ia dat gag si asa a inceput totul, bmw a actionat ca un adevarat admin, pacat ca nu poate da ban. => retrogradare.
Sus In jos
bmw
Membru
Membru



Mesaje : 32
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeVin Apr 15, 2011 7:21 pm

oare ma trezesc eu cu 2 sau 3 masini la poarta?
eu nu cred ca un admin are dreptul sa ameninte un alt admin indiferent ca e pe sv sau pe forum.
in primu rand nu se procedeaza asa prin amenintari daca tot zc ca esti tu mare asa rau.
deci in concluzie numai copii de 10 sau 12 ani procedeaza asa.
dar chestia e ca pe mine ma deranjat faptul ca mai injurat si mi-ai dat ban fara un motiv serios.eu doar ti-am zs sa termini cu injuraturile si ti-a casunat pe mn asa dintr-o data.deci scuzama nu vad dc ai facut asa ca eu chiar nu ti-am facut si nu ti-am zs nimic.
si legat de adminu meu eu sunt multumit ca sunt helper ca mai mult chiar nu vreau sa ma complic.si mie nu imi place sa profit de admin cum fac altii.appo ms green pt sustinere ca oricum erai de fata.
Sus In jos
nVidIa
Membru
Membru
nVidIa


Mesaje : 13
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Vanju-Mare

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeDum Apr 24, 2011 9:17 am

Inchideti acest topic ca nu isi mai are rostul
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeDum Apr 24, 2011 11:55 am

hoo ma cei aici ?! nVidia nush ceai facut cum ai facut da incearca sa nu mai fii asa...nu mai abuza de admin(asta in caz ca a facut ceea ce a facut) si controleazati vocabularul dupa mn meriti sa fii retrogradat dupa cate sau spus...
Sus In jos
oWn^bLaCk^5
Membru
Membru
oWn^bLaCk^5


Mesaje : 36
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 28
Localizare : habar nam

reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: ........   reclamatie nvid1a I_icon_minitimeLun Apr 25, 2011 7:51 pm

Sunt de acord cu jacky ... esti prea...prea nush cum sa zic.. cu RESPECT oWn^bLaCk^5 study
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie nvid1a Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie nvid1a   reclamatie nvid1a I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie nvid1a
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Retrogradari si Reclamatii ADMINI-
Mergi direct la: