ZOZO
Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Zozo
ZOZO
Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Zozo
ZOZO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cautam admini care sa tina redirecte !!
Connect Zozo.Xcess.Ro
Cautam oameni foarte buni la cs pt clanul ZOZO !
Link-uL forumului este www.cs-zozo.tk

 

 Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BlueForEver
Membru
Membru



Mesaje : 62
Data de inscriere : 21/12/2010

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeMier Apr 27, 2011 1:50 pm

Buna ziua tuturor!

Am venit aici cu intentii bune, in scopul cererii unui post de Admin-Helper. Stiu ca am gafat acum vreo 2 saptamanii(Alex si Tavi stiu asta) insa mi-am dat seama de greseala si incerc s-o repar cum pot(reclame, activitate pe forum/server). Fac o cerere de admin mai jos, cu speranta ca pot incepe din nou "viata" de Admin:

Nickname server(ZoZo): Blue
Redirecte: 30 (mai mereu deschise)
Steam: Exista, deci ON:D
Scopul preluarii adminului: Am observat la unii admini o indiferenta in unele situatii pe server, aceasta provenind din neluarea deciziilor corecte...Din cate stiu, nu vreau sa ma laud, dar cred ca sunt un admin bun, sau deocamdata eram! Vreau sa fiu din nou de folos pe acest server.
Y!M ID: mik_mykhk


Cam atat contine cerereaa...Acum astept PRO-uri ori CONTRA-uri, si sper sa recapat, daca pot spune asa un post de Admin!

O zi buna va doresc si bafta la CS!!!


Ultima editare efectuata de catre BlueForEver in Vin Apr 29, 2011 8:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DeAtH^AnGeL
Membru
Membru
DeAtH^AnGeL


Mesaje : 20
Data de inscriere : 19/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: re   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeMier Apr 27, 2011 4:38 pm

Pro!Very Happy
Sus In jos
oWn^bLaCk^5
Membru
Membru
oWn^bLaCk^5


Mesaje : 36
Data de inscriere : 23/12/2010
Varsta : 28
Localizare : habar nam

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: ///   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 9:24 pm

Ma nush.. eu te cunosc si stiu ca meriti PRO
Sus In jos
BlueForEver
Membru
Membru



Mesaje : 62
Data de inscriere : 21/12/2010

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeVin Apr 29, 2011 11:22 am

Mersi Own, Death!

Asa va vreau!

Mai astept PRO-uri!

Stim cu totii, le merit!!Smile)
Sus In jos
BlueForEver
Membru
Membru



Mesaje : 62
Data de inscriere : 21/12/2010

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 10:37 am

Haideti fratilor, doar 2 PRO-uri?Neutral
Sus In jos
jacky
Membru
Membru
jacky


Mesaje : 320
Data de inscriere : 04/12/2010

Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitimeLun Mai 02, 2011 1:41 pm

pro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare   Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin-Helper =>> ZoZo mare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ZOZO :: Cereri Admin Helper-
Mergi direct la: